SZUKAJ FIRMY

Branża:
Nazwa:
Adres:
Miasto:
Województwo:
Słowa kluczowe:
Sortuj:
Dodaj swoją firmę
do katalogu firm

 Aktualności 

Cegielnia „Przecław”

Cegielnia „Przecław”
[artykuł sponsorowany] Cegielnia „Przecław” działa na rynku ceramiki budowlanej od ponad 100 lat. Zajmuje się produkcją i sprzedażą swoich produktów oraz towarów handlowych z branży budowlanej.

W swej długiej historii zakład kilkakrotnie przechodził gruntowne przeobrażenia. Początkowo działając na przełomie wieku XIX i XX jako przedsiębiorstwo szlacheckiej rodziny Rejów, był manufakturą w której ręcznie produkowano wyśmienitej jakości cegłę pełną na lokalne potrzeby. Upaństwowiony po II wojnie światowej, przeszedł gruntowną modernizację w końcu lat 70. Zastąpiono wtedy przestarzały piec kręgowy tak zwanym piecem tunelowym, zmechanizowano również większość prac. W połowie lat 90., już po przekształceniach ustrojowych, zakład przeszedł w ręce prywatnego przedsiębiorcy, mającego duże doświadczenie w produkcji ceramiki, inż. Stanisława Zająca. Kolejne kilka lat poświęcone zostało ciągłej poprawie jakości i urozmaiceniu produktów.

Wraz z przystąpieniem do Unii Europejskiej dla Cegielni „Przecław” nadszedł czas poważnych zmian technicznych i organizacyjnych. W ich rezultacie zakład może dziś oferować coraz lepsze, nowocześniejsze wyroby. Naszą ambicją jest – prócz zadowolenia klientów – także dbałość o to, by w jak najmniejszym stopniu obciążać naturalne środowisko.

Tagi: Cegielnia „Przecław”
Data wprowadzenia: 2009-10-19; Źródło: Artykuł sponsorowany

Komentarze:

Twój Nick:
Treść komentarza:
Pozostało znaków:
Tylko zalogowani użytkownicy
mogą dodawać komentarze. Zaloguj się
Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

SZUKAJ OGŁOSZEŃ

Podkategoria:
Rodzaj
Powierzchnia: od do
Liczba pokoi: od od
Cena: od do
Sortuj:

Dodaj bezpłatne
ogłoszenie

Polecamy biura projektowe

Drogi Użytkowniku!

Chcielibyśmy Państwa poinformować o tym, że w RESinet.pl szanujemy prywatność naszych Uzytkowników, a tym samym starannie zabezpieczamy Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje na temat tego, kto jest administratorem danych, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz w jaki sposób wykorzystujemy piki cookie znajduj? się w naszej Polityce prywatności, z której dowiesz się między innymi o tzw. rozwi?zaniach opt-out, które umożliwiaj? określenie Twoich ustawień prywatności w trakcie korzystania z Internetu.

Ok, Rozumiem