SZUKAJ FIRMY

Branża:
Nazwa:
Adres:
Miasto:
Województwo:
Słowa kluczowe:
Sortuj:
Dodaj swoją firmę
do katalogu firm

 Aktualności 

Expo Dom i Instal Master początkiem września w Rzeszowie.

Expo Dom i Instal Master początkiem września w Rzeszowie.
MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie serdecznie zapraszają do udziału oraz zwiedzenia jesiennej edycji Podkarpackich Targów Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów EXPO DOM oraz Targów Techniki Grzewczej i Instalacyjnej INSTAL MASTER, które odbędą się w terminie 7-9 września 2012 r. w Hali PODPROMIE w Rzeszowie.

Na targach swoje oferty zaprezentują producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych, wykończeniowych i instalacyjnych, mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz, pracownie projektowe, pracownie architektury krajobrazu, deweloperzy, pośrednicy w obrocie nieruchomościami oraz instytucje finansowe.

Ofertę Targów EXPO DOM dopełnią odbywające się w tym samym czasie i miejscu Targi Techniki Grzewczej i Instalacyjnej INSTAL MASTER, których celem jest zaprezentowanie nowych technik, technologii i materiałów znajdujących zastosowanie w branży instalacyjnej szerokiemu gronu odbiorców, zarówno tych branżowych, jak i indywidualnych. Do zwiedzenia targów zaproszono m.in.: instalatorów, przedstawicieli hurtowni materiałów instalacyjnych, indywidualnych i instytucjonalnych inwestorów, architektów, wykonawców oraz środowiska naukowe związane z branżą.

Zakres tematyczny Targów INSTAL MASTER to przede wszystkim: technika grzewcza i ciepłownicza, technika wentylacyjna i klimatyzacyjna, technika gazownicza, kominki, materiały instalacyjne, usługi i wykonawstwo oraz prasa branżowa.

Podczas targów spotkać można najbardziej liczące się firmy działające w sektorze dostawców dla branży budowlanej. Kompleksowa oferta, liczne nowości i premiery rynkowe, a także korzystny klimat do nawiązywania kontaktów handlowych, sprawiają że Rzeszowskie Targi są licznie odwiedzane przez gości z kraju i zagranicy.

Targi adresowane są do osób, które planują budowę, remontują lub adaptują domy i mieszkania, a także aranżują wnętrze lub ogród. Oferta targowa adresowana jest również do tych, którzy zastanawiają się czy rozpocząć budowę, czy kupić gotowy dom lub mieszkanie? Aby ułatwić podjęcie tak ważnej decyzji równolegle z Targami Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów odbędą się Podkarpackie Targi Nieruchomości.

Dla wszystkich zwiedzających, którzy odwiedzą targi wystawcy przygotowali atrakcyjne oferty cenowe na zakup materiałów budowlanych oraz liczne promocje.

Ekspozycje targowe, będą dostępne dla zwiedzających 7 i 8 września w godz. 1000-1800, 9 września do godziny 1700. Szczegółowe informacje dotyczące targów (lokalizacja stoisk, wykaz Wystawców) zamieszczone będą na naszej stronie internetowej: www.budownictwo.targirzeszowskie.pl.

Data wprowadzenia: 2012-08-23;

Komentarze:

Twój Nick:
Treść komentarza:
Pozostało znaków:
Tylko zalogowani użytkownicy
mogą dodawać komentarze. Zaloguj się
Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

SZUKAJ OGŁOSZEŃ

Podkategoria:
Rodzaj
Powierzchnia: od do
Liczba pokoi: od od
Cena: od do
Sortuj:

Dodaj bezpłatne
ogłoszenie

Polecamy firmy budowlane

Drogi Użytkowniku!

Chcielibyśmy Państwa poinformować o tym, że w RESinet.pl szanujemy prywatność naszych Uzytkowników, a tym samym starannie zabezpieczamy Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje na temat tego, kto jest administratorem danych, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz w jaki sposób wykorzystujemy piki cookie znajduj? się w naszej Polityce prywatności, z której dowiesz się między innymi o tzw. rozwi?zaniach opt-out, które umożliwiaj? określenie Twoich ustawień prywatności w trakcie korzystania z Internetu.

Ok, Rozumiem