SZUKAJ FIRMY

Branża:
Nazwa:
Adres:
Miasto:
Województwo:
Słowa kluczowe:
Sortuj:
Dodaj swoją firmę
do katalogu firm

 Aktualności 

Jak zaaranżować przestrzeń biurową?

Jak zaaranżować przestrzeń biurową?
Przestrzeń biurowa, jej wygląd, estetyka to sprawy bardzo ważne, na które powinien zwracać uwagę każdy, kto posiada biuro, zatrudnia pracowników i w miejscu tym przyjmuje potencjalnych klientów. 
 
Pomimo tego, że najważniejsze jest to, aby pracownicy byli kompetentni i rzetelni, aby firma świadczyła usługi na wysokim poziomie, nie ma sensu ukrywać, że miejsce w jakim klient ma skusić się na skorzystanie z określonych usług także musi przyciągać. Biuro musi być właściwie urządzone, budzić pozytywne emocje i zaufanie, musi wywoływać bardzo dobre tak zwane "pierwsze wrażenie". W takim miejscu bowiem klient czuje się pewnie i istnieje większa szansa na to, że skorzysta z oferowanych usług. 

To, jak wygląda przestrzeń biurowa i jak jest urządzona ważne jest również dla samych pracowników, dla ich samopoczucia, a tym samym zaangażowania w pracę. Pracownik spędza tu w końcu bardzo dużo czasu. Wobec tego musi mieć odpowiednie warunki do pracy. Bardzo ciekawą propozycją na urządzenie przestrzeni biurowej okazać się mogą ścianki działowe. Są to ściany, które nie stanowią elementu konstrukcyjnego budynku, nie są ścianami nośnymi, dlatego też można je ustawić tak na dobrą sprawę w dowolnym miejscu i w razie konieczności zlikwidować. 

Ścianki działowe doskonale sprawdzą się zwłaszcza w dużych pomieszczeniach. Pomieszczenia takie można podzielić na mniejsze elementy i każdy z nich przeznaczyć na określony cel. Jest to przykładowo sposób na wydzielenie kilku miejsc pracy dla pracowników, którzy będą wówczas we wspólnym pomieszczeniu mieli swój własny "kącik", odrobinę swobody i spokoju potrzebnego do pracy. Ściana działowa jest również doskonałym pomysłem, gdy chcemy wygospodarować przestrzeń prywatną w biurze. Może ona służyć do odpoczynku w czasie przerwy, można trzymać tutaj też potrzebne do pracy sprzęty, materiały etc. 

Omawiane ściany mogą być wykonane z bardzo różnych materiałów od tradycyjnej ścianki działowej z cegły (ewentualnie pustaków ściennych) wykończonej tynkiem wewnętrznym, przez systemy oparte na płytach kartonowo-gipsowych (szkielet stworzony ze stali lub drewna), po ścianki ze szkła. Istnieje bardzo wiele ciekawych projektów, które mogą być inspiracją do stworzenia prawdziwie estetycznej przestrzeni biurowej. 

Więcej informacji oraz gotowe rozwiązania na stronie www.agence.com.pl
 
 
 
Data wprowadzenia: 2014-09-10;

Komentarze:

Twój Nick:
Treść komentarza:
Pozostało znaków:
Tylko zalogowani użytkownicy
mogą dodawać komentarze. Zaloguj się
Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

SZUKAJ OGŁOSZEŃ

Podkategoria:
Rodzaj
Powierzchnia: od do
Liczba pokoi: od od
Cena: od do
Sortuj:

Dodaj bezpłatne
ogłoszenie
Drogi Użytkowniku!

Chcielibyśmy Państwa poinformować o tym, że w RESinet.pl szanujemy prywatność naszych Uzytkowników, a tym samym starannie zabezpieczamy Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje na temat tego, kto jest administratorem danych, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz w jaki sposób wykorzystujemy piki cookie znajduj? się w naszej Polityce prywatności, z której dowiesz się między innymi o tzw. rozwi?zaniach opt-out, które umożliwiaj? określenie Twoich ustawień prywatności w trakcie korzystania z Internetu.

Ok, Rozumiem