SZUKAJ FIRMY

Branża:
Nazwa:
Adres:
Miasto:
Województwo:
Słowa kluczowe:
Sortuj:
Dodaj swoją firmę
do katalogu firm

 Aktualności 

Podkarpackie Targi Budownictwa

Podkarpackie Targi Budownictwa
Zapraszamy do zwiedzenia największego w regionie wydarzenia wystawienniczego - jesiennej edycji Targów Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów, Targów Nieruchomości oraz Targów Techniki Grzewczej i Instalacyjnej, które odbędą się w dniach 9-11 września 2011 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej "PODPROMIE" w Rzeszowie.

Na targach swoje oferty zaprezentuje ponad 200 firm, m. in. producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych, wykończeniowych, instalacyjnych, elementów wyposażenia wnętrz i ogrodów, biura nieruchomości, instytucje kredytujące zakup nieruchomości, firmy ubezpieczeniowe oraz wiele znanych w Polsce i zagranicą firm. Wielu wystawców przygotowało dla zwiedzających oferty w najlepszych cenach, wystarczy tylko odwiedzić ich stoisko na targach i złożyć zamówienie podczas imprezy lub tuż po jej zakończeniu.

Targi adresowane są do osób, które planują budowę, budują, remontują lub adaptują domy i mieszkania, a także aranżują wnętrze lub ogród.

Równolegle z Targami Budownictwa, odbędą się:


- Podkarpackie Targi Nieruchomości; w ramach których przedstawiona zostanie bogata oferta zarówno rynku pierwotnego, jak i wtórnego, instytucji kredytujących zakup nieruchomości oraz firm ubezpieczeniowych.

- Targi Techniki Grzewczej i Instalacyjnej; wystawa ta będzie okazją do zaprezentowania nowych technik, technologii i materiałów znajdujących zastosowanie w branży instalacyjnej szerokiemu gronu odbiorców, zarówno tych branżowych, jak i indywidualnych.

Tradycyjnie podczas targów zorganizowany zostanie konkurs o Złoty Medal Podkarpackiego Rynku Budowlanego. Jego celem jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych materiałów i technologii oferowanych na targach. Patronat merytoryczny nad konkursem sprawuje Kapituła Konkursu, w skład której wchodzą przedstawiciele: PZITB, PZITS, SARP, MTR. Uroczyste wręczenie Złotych Medali i Wyróżnień Targowych odbędzie się drugiego dnia targów (sobota) o godz. 16:30.

Impreza ta będąca jednym z największych przedsięwzięć wystawienniczych w Polsce stwarza możliwość do zapoznania się z ofertą kilkuset firm, w jednym czasie i miejscu, co wpływa na oszczędność czasu i środków finansowych.

Jesteśmy przekonani, że również tym razem oczekiwania zwiedzających zostaną spełnione, biorąc pod uwagę bogactwo i różnorodność prezentowanych ofert, co w połączeniu z licznymi konkursami i promocjami stwarza doskonałą okazję do wyboru najlepszej oferty wszystkim, którzy myślą o inwestycji we własny dom lub mieszkanie.

Godziny zwiedzania targów:

9-10 września 2011 r. (piątek, sobota) - 10:00-18:00
11 września 2011 r. (niedziela) - 10:00-17:00


Cena biletu wstępu: 5 zł.

 
Tagi: Podkarpackie Targi Budownictwa
Data wprowadzenia: 2011-09-06;

Komentarze:

~benio
(2011-09-12 15:01)
a najlepszy był czerwony kapturek - miał sliczne "jabłuszka"
a najlepszy był czerwony kapturek - miał sliczne "jabłuszka"
Twój Nick:
Treść komentarza:
Pozostało znaków:
Tylko zalogowani użytkownicy
mogą dodawać komentarze. Zaloguj się
Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

SZUKAJ OGŁOSZEŃ

Podkategoria:
Rodzaj
Powierzchnia: od do
Liczba pokoi: od od
Cena: od do
Sortuj:

Dodaj bezpłatne
ogłoszenie

Polecamy agencje nieruchomości

Drogi Użytkowniku!

Chcielibyśmy Państwa poinformować o tym, że w RESinet.pl szanujemy prywatność naszych Uzytkowników, a tym samym starannie zabezpieczamy Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje na temat tego, kto jest administratorem danych, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz w jaki sposób wykorzystujemy piki cookie znajduj? się w naszej Polityce prywatności, z której dowiesz się między innymi o tzw. rozwi?zaniach opt-out, które umożliwiaj? określenie Twoich ustawień prywatności w trakcie korzystania z Internetu.

Ok, Rozumiem